Kavárna, která dává smysl

Načerpejte síly v kavárně, která dává smysl. Café Damián probudí Vaše smysly nejen výbornými zákusky a domácími sirupy Camellus. Navíc podpoříte zaměstnance chráněných dílen, kteří v kavárně pracují.

Otevírací doba

🌼 duben - říjen 🌼
9:30 - 17:00

❄ listopad - březen ❄ 
9:30 - 16:00

Kontakt

📫 kavarna.damian@dsj-zirec.cz 
📞 + 420 491 610 649

ZÁKAZ NÁVŠTĚV PRO VEŘEJNOST

Na základě rozhodnutí MZČR se v Domově sv. Josefa zakazují návštěvy veřejnosti od 9. 3. 2020 do odvolání. Protože je kavárna součástí areálu, z tohoto důvodu je zcela uzavřena veřejnosti. Děkujeme za pochopení. 👏

Příběh záchrany bývalého pivovaru

Ještě v roce 2015 byl rozbitý bývalý pivovar skladištěm odsouzeným k zániku. O rok později se jako mávnutím proutku pivovar probudil do své původní barokní slávy. Dnes je domovem pro lidi s roztroušenou sklerózou a místem pro naši útulnou kavárničku.

Klidné místo s přátelskou atmosférou

Vůně kávy, domácí bylinkové limonády a výborné zákusky čekají jen na Vás. K propečenému toastu se více hodí pivo, které si můžete vypít na zahrádce s výhledem na opravený areál.

Domácí limonády Camellus

Naše kavárenská nabídka by se neobešla bez bylinných sirupů Camellus. Ty jsou základem pro limonády, které v zimě zahřejou a v létě osvěží.

Sirupy Camellus si u nás můžete zakoupit. Nákupem podpoříte pracovníky v našich chráněných dílnách.

Chci koupit Camellus

Místo setkávání zdravých i hendikepovaných

Kavárna je chráněné pracoviště, kde Vás obslouží lidé se sníženou pracovní schopností. Setkáte se zde také s obyvateli Domova sv. Josefa, pacienty s roztroušenou sklerózou.

Příběh pomoci potřebným

Každý návštěvník je u nás srdečně vítán

Kávu připravenou s láskou si donesete na vybrané místo sami. Talířek po zákusku položíte při odchodu na pult, ovšem u nás máme bezkonkurenční ceny. Z naší kavárny budete odcházet posilnění, odpočatí a s dobrou náladou.