Naplňte váš výletní den

Svůj výletní den u nás můžete strávit úplně celý. V Areálu Žireč na Vás čeká mnoho zajímavých míst k objevení. Vydáte se za poznáním baroka nebo upřednostníte procházku mezi bylinkami, podniknete výlet do historie nebo raději na kole po Labské cyklostezce? Objevte zapomenutou krajinu příběhů v okolí Areálu Žireč!

Vyberte si z námi navržených celodenních výletů:

Areál z ptačí perspektivy

Shlédněte náš areál pěkně shora, ať víte kudy kam.

HLAVNÍ VCHOD VCHOD Relaxační zónas křížem Altán Liliovníktulipánokvětý Růžové loubí Socha sv. Jána Nádvoří II. Nádvoří I. Relaxační zónas altánem Dětské hřiště Kašna Náměstí Labe Labe Labe Přístaviště VCHOD Příjezd z Trutnova, Jaroměře, Hradce Králové Příjezd ze Dvora Králové Příjezd z Kuksu Příjezd od Braunova betlému Cyklotrasa LabskáKuks - Zoo Dvůr Králové Příjezd na lodi po Labize Dvora Králové Hlavní parkoviště(travnaté)

Areál Žireč pro dobrou věc

Chráněné dílny,
zaměstnání znevýhodněných

V Areálu Žireč Vás na všech místech obslouží pracovníci chráněných dílen se sociálním či zdravotním hendikepem. Nečekejte top pětihvězdičkové služby, ale maximální snahu lidí, kterým práce v našem areálu pomáhá zapojit se více do života. Vaší návštěvou podpoříte péči o takto hendikepované. Moc si toho vážíme a přejeme Vám ať z toho máte radost i vy.

V Areálu Žireč spojíte příjemné s užitečným!

Domov sv. Josefa
boj proti roztroušené skleróze

Představte si, že by Vám postupně ochabovaly svaly a vy s tím nemohli nic dělat. Právě tohle způsobuje roztroušená skleróza mnoha tisícům lidí v naší zemi. A právě pro takové lidi je také místo v Areálu Žireč. Domova sv. Josefa, to je příběh pomoci nemocným roztroušenou sklerózou. Příběh 88 lůžek na 4 objektech v Areálu Žireč, příběh intenzivní rehabilitace, která pomáhá nemocným k větší soběstačnosti. Příběh, který by nemohl pokračovat bez pomoci mnoha dárců.

Pokud si myslíte, že pomáhat potřebným je správné,
pak je to také Váš příběh.