Areál Žireč opět otevřen! 👏

Od 26.5. se k naší velké radosti opět otevírají brány bylinkové zahrady, cyklomuzea, kavárny i kostela. Těšíme se na Vaši návštěvu! 🚲 🍀☕

BYLINKOVÁ ZAHRADA: Čekají na vás sadby bylinek od meduňky, máty, mateřídoušky, šalvěje, až po saturejku, libeček či sadby zeleniny.🌿

KAVÁRNA: Opět je možné navštívit také bylinkovou kavárnu Café Damián a ochutnat báječnou kávu či si dát oblíbený zákusek. Od 9.6. jsou otevřeny také vnitřní prostory.

CYKLOMUZEUM: Kdo bude chtít navštívit unikátní expozici historických kol, má jedinečnou příležitost. Dostanete se k němu už i přes přístupný park.

KOSTEL A BOHOSLUŽBY: Od 9.6. je otevřen pro veřejnost i kostel, a to včetně pravidelných bohoslužeb. Třeba budete mít štěstí a uslyšíte vzácné nově restaurované barokní varhany. Aktuálně zde totiž trénují studentní uměleckých škol a koncervatoří. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Váš příběh v Areálu Žireč je také příběhem pomoci

V Areálu Žireč Vás obslouží pracovníci chráněných dílen se sníženou pracovní schopností. Vaší návštěvou podpoříte nemocné roztroušenou sklerózou, kteří mají zázemí ve zdejším charitním Domově sv. Josefa.