Bylinkobraní vol.3

Chtěli byste vědět, jestli bylinky skutečně léčí? Máte chuť se dobře pobavit v příjemném prostředí? Myslíte si, že pomáhat hendikepovaným dává smysl? Pak je to jasné. Přijeďte v neděli 26.9. do Žirče sklidit s námi bylinkovou úrodu. Přijeďte na BYLINKOBRANÍ!
Datum konání akce
26. 9. 2021 (10:00 - 17:00)

KDY:
neděle 26.9.2021, 10:00 - 17:00
 

KDE
Bylinková zahrada Josefa Kamela, Žireč 1, Dvůr Králové nad Labem

 PROGRAM
🎸Těšit se můžete na hudební vystoupení skupiny 2JAJA z Jaroměře a duo Bohdan Janeczek. Závěr dne bude patřit kapele Petr Novák band.

😊To vše doplní komentované prohlídky zahradníků a přednášky odborníků. Při přednáškách se dozvíte mnoho o léčivých účincích bylinek, o použití v kuchyni či v kosmetice a zároveň o zahradě jako takové.

🌻Součástí Bylinkobraní budou také workshopy, minijarmark zaměřený na bylinky a sociální podniky, putovní výstava a kulturní program.

Konkrétní program s časy zveřejníme do konce srpna.

 

VSTUPNÉ
Výtěžek ze vstupného poputuje na nákup nových plynových kotlů pro Domov sv. Josefa.

Ty současné jsou již 20 let staré a ,slovy technika, "nevíme dne ani hodiny, kdy vypoví službu". Právě minulou zimu často doprovázely jejich výpadky. Jeden z kotlů je už vyřazen, další 2 už není možné opravit. Společně s Vámi zajistíme Domovu ekologickou i energetickou úsporu a lidem s roztroušenou sklerózou teplo opravdového Domova.